Reklam

Voleybol antrenörleri dijital ortamda bir araya geldi

Koronavirüs önlemleri dahilinde federasyon faaliyetlerine ara verilmesinin hemen peşinden, federasyonlar bir hayli tesirliği online ortamda gerçekleştirmeye başladı.

Voleybol antrenörleri dijital ortamda bir araya geldi
Editör: spordetay
01 Mayıs 2020 - 16:27 - Güncelleme: 29 Mayıs 2020 - 00:59

Koronavirüs önlemleri dahilinde federasyon faaliyetlerine ara verilmesinin hemen peşinden, federasyonlar bir hayli tesirliği online ortamda gerçekleştirmeye başladı. Türkiye Voleybol Federasyonu'da tertip ettiği video konferans ile Giovanni Guidetti ve Teknik Ekibi, antrenörlerle buluşturdu.

Katılımın yoğun olduğu video konferansta baş alıştırman Guidetti, antrenörlere idman tasarılaması ile ilgili bilgiler verdi.

Voleybol Federasyonu tarafından konuyla alakalı yapılan izahta ise;

Yoğun bir katılımla gerçekleşen sohbette; A Ulusal Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Guidetti, antrenman tasarılamasının nasıl olması gerektiği ile haftalık/birim idman tasarılanması sürecinde vakiti nasıl kullanmamız gerektiği konularında bir sunum yaptı.

Sohbet, sunum sonrasında yapılan sual ve yanıt bölümüyle bitti.

Sohbetlere katılmak isteyen antrenörler, TVF Eğitim Heyeti Sekreteri Şahsine Ateş’in [email protected] adresine ileti atarak Zoom için ihtiyaç duyulan şifre ve toplantı numaralarına erişebilirler.

Sohbetler periyodik olarak sürecektir. Sohbetlerdeki konuşmacılar, A Ulusal Kadın Voleybol Takımı başantrenörü Giovanni Guidetti ve teknik ekibinden oluşmaktadır. Zoom aracılığı ile yapılacak olan sunum konuları, haftalık olarak TVF web sitesinden duyurulacaktır.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum