Reklam

Tenis Federasyonu'ndan uzaktan eğitim semineri

Türkiye Tenis Federasyonu koronavirüs tedbirleri kapsamında etkinliklerini dijital ortama taşıma devam ediyor.

Tenis Federasyonu'ndan uzaktan eğitim semineri
Editör: spordetay
04 Mayıs 2020 - 01:32

Türkiye Tenis Federasyonu koronavirüs tedbirleri kapsamında etkinliklerini dijital ortama taşıma devam ediyor. Türkiye'yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında ev kalan sporcular ve antrenörler için federasyonlar etkinlik ve faaliyetleri video konferans yoluyla çözüme kavuşturuyor. Tenis

Federasyonu da bu kapsamın uzaktan eğitim semineri düzenleyeceğini belirtti.

Tenis Federasyonu'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada;

Covid-19 dolayısıyla evlerimizde kalmaya devam ederken sporcu, antrenör, veli ve idarecilerimize yönelik ‘Türkiye Tenis Federasyonu Uzaktan Eğitim Semineri’ne' 6 Mayıs 2020 itibari ile başlıyoruz. Mayıs ayı boyunca devam edecek ve alanında uzman 14 eğitmenin beslenme, psikoloji, antrenman bilimi gibi konularda bilgi, beceri ve paylaşımlarımızı arttırmak amacı ile gerçekleştireceği seminerin ilk dersi Dr. Öğr. Üyesi Gülberk Gültekin Salman tarafından 'Kişisel Markalaşma ve Önemi' konu başlığı altında 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü, 17:00-18:00 saatleri arasında ‘Zoom’ uygulaması üzerinden verilecektir. Seminer programı ve katılım koşullarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
Seminer belgesi almak isteyen antrenörlerimizin başvurularını en geç 06 Mayıs 2020 tarihi saat 14.00’e kadar “Spor Bilgi Sistemi (E-devlet)” üzerinden yapması gerekmektedir. Seminer belgesi almak isteyen antrenörlerimizin 14 derse de katılması zorunludur. Genel katılım yapmak isteyenler (sporcu, veli, idareci) ve seminer belgesi almak istemeyen antrenörlerimiz aşağıdaki bağlantıdan katılım başvurusunda bulunabilirler.
 
Seminerlere katılım 1000 kişi ile sınırlıdır. Aynı anda en fazla 1000 kişinin semineri izlemesine imkan bulunmaktadır. 
 
Spor Bilgi Sistemi'ne kayıt olmak isteyen antrenörlerimizin kayıt işlemlerini cep telefonları üzerinden yapma imkanı bulunmamaktadır. Kayıt işlemlerinin bilgisayar üzerinden web tarayıcı kullanılarak yapılması gerekmektedir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum