Reklam

Spor camiasına maske desteği

Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından Amatör Spor Kulüplerine maske desteği sağlandı.

Spor camiasına maske desteği
Editör: spordetay
01 Mayıs 2020 - 22:39

Ülkemizde de görülen koronavirüs salgını karşısında Türkiye tek yürek olurken maske seferberliği tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından da destek kapsamında Amatör Spor Kulüpleri unutulmayarak maske desteği sağlandı.

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada;
Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından sponsor (Alya Teksktil A.Ş.) aracılığı ile 10.000 amatör spor kulübün yanı sıra hakemler, antrenörler, saha komiserleri ve kulüp çalışanlarına ücretsiz maske dağıtıldı.

Maske dağıtımı Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez öncülüğünde gerçekleştirildi ve maskeler kargo ile tüm illere gönderildi.

Genel Başkan Ali Düşmez yaptığı açıklamada; ''Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu olarak sponsorumuza çok teşekkür ediyorum. Üyemiz olan ve olmayan tüm paydaşlarımıza maskelerini ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu günler birlik günüdür. Amatör camialar olarak bu zor günleri birlikte aşacağız. Her durumda birlik ve beraberliğe vurgu yapıyoruz.'' dedi

 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum