Reklam

Şırnak'ta 'Genç Ofis' için imzalar atıldı

Şırnak'ta Valilik, Üniversite ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında Üniversite öğrencilerine yönelik iş birliği protokolü imzalandı.

Şırnak'ta 'Genç Ofis' için imzalar atıldı
Editör: spordetay
10 Temmuz 2020 - 13:42

Şırnak'ta Valilik, Üniversite ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında Üniversite öğrencilerine yönelik  iş birliği protokolü imzalandı.

Şırnak Valiliği tarafından yapılan açıklamada;

"Valimiz Ali Hamza Pehlivan’ın başkanlığında,  Valilik GAMER toplantı salonunda Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Beytullah Birlik’in katılımlarıyla Şırnak Üniversitesi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında üniversite öğrencileri ile Gençlik Merkezi arasında, eğitsel, kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi; bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra gençlerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Şırnak Üniversitesi Mehmet Emin ACAR yerleşkesinde “Genç Ofis” çalışmalarına başlanılması hususunda protokol sözleşmesi imzalandı.

Katılımlarından dolayı öğrenci ve gençlerimize teşekkür ediyor, faaliyetlerinde başarılar diliyoruz."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum