spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Erol Ersoy

Erol Ersoy'a önemli görev

Türkiye Kupası

Türkiye Kupası'nda yarı final heyecanı başlıyor

Gençlik ve Spor Bakanlığı

Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan görevde yükselme

Derbide 13. randevu heyecanı

Derbide 13. randevu heyecanı

A Milli Futbol Takımı ilk 10

A Milli Futbol Takımı ilk 10'a giremedi

Hakkımızda

Spordetay olarak özellikle Olimpik spor branşları başta olmaz üzere sporun içerisinde yer alan tüm faaliyetleri sizlerle paylaşmak adına 2 yıl önce yola çıktık.

Spora olan bağlılığımız ve sporu hayatımızın bir parçası olarak görmemiz Spordetay’ın yolunu çizdi.

Spor’un sadece Futbol olarak görülmesi ve diğer olimpik branşlarda elde edilen başarıların yazılı ve görsel basında çok az yer almasından duyduğumuz rahatsızlık bizleri böyle bir gerekliliğe yöneltti.

Ülkemizde spor adına yapılan o kadar güzel projeler ve faaliyetlerin sadece yapılan yerde kalmaması ve bu faaliyetlerin tüm ülke insanımızın duyması gerektiğine inandık.

Evet belki şuanda küçük bir ekibimizle çıktığımız bu yolda çok fazla bilinmiyoruz ama ileride olimpik branşların sesi olacağımızın güvenini taşıyoruz.

Spordetay olarak kimseyi kollamak gibi görevimiz, kimseden kollanmak gibi bir beklentimiz yok. Bizler sadece ülkemizin güzel topraklarında yapılan spor faaliyetlerini okuyucularımızla paylaşmak istiyoruz.

Çıktığımız bu yolda ilk zamanlar fazla bilinmesek te şuanda yavaş yavaş sesimizin farklı şehirlerde yaşan insanlarımıza ulaştığını biliyoruz.

Bizler ilkelerimizden ve çizdiğimiz bu yolda sizlerin sesi olmaya devam edeceğiz ve spor değeri olan her şeyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Siz oldukça biz yazmaya devam edeceğiz…

 

Haber Yazılımı