Reklam

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Malatyalı Müdür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ali Osman Bebek atandı.

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne Malatyalı Müdür
Editör: spordetay
10 Temmuz 2020 - 15:23

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ali Osman Bebek atandı.

Aslen Malatyalı olan ve 23 Ocak 2018 tarihinden bu yana Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten Ali Osman Bebek’in asaleten ataması gerçekleştirildi. 

10 Ekim 1979’da Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde dünyaya gelen Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ali Osman Bebek Kimdir?

10 Ekim 1979’da Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde doğdu. İlk, orta ve Lise öğrenimini Erkenek Kasabasında, daha sonra Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Lisans programını bitirdi. 2002-2008 yılları arasında Adıyaman Gölbaşı Atatürk İlköğretim Okulu, 2008-2013 yılları arasında ise Mustafa Kemal Anadolu Lisesinde Beden Eğitim Öğretmeni olarak görev yaptı. 2012 yılında Temmuz ayına kadar Mersin Toroslar Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili görevinde bulundu. 9 Ocak 2014 tarihinde asaleten Toroslar Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne atandı. Ardından 19 Kasım 2014 tarihinden itibaren Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. 

23 Ocak 2018 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığı kararnamesi ile Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı. Yaklaşık bir yıl önce yapılan yönetmelik değişikliği ile İl Müdürlüğünü vekaleten yürüten Ali Osman Bebek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak tekrar ataması yapıldı. 

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’in Voleybol 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Basketbol 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Badminton 2. Kademe Antrenörlük Belgesi, Masa Tenisi 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, Satranç 1. Kademe Antrenörlük Belgesi ve Badminton Hakemliği bulunuyor.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum