Coronavirüs hakkında son dakika gelişmeleri
Haber Detayı
19 Mart 2020 - Perşembe 18:42
 
Türkiye'de tüm ligler ertelendi! İşte detaylar...
Türkiye'yi de etkisi altına alan Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında bugün yapılan toplantının ardından liglerin ileri bir tarihe ertelenmesi kararı alındı.
GÜNDEM Haberi
Türkiye'de tüm ligler ertelendi! İşte detaylar...

Türkiye'yi de etkisi altına alan Koronavirüs salgını önlemleri kapsamında bugün yapılan toplantının ardından liglerin ileri bir tarihe ertelenmesi kararı alındı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen, "Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı"ndan sonra Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu başkanlığında ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı, TFF Başkan Vekili Mehmet Baykan, Kulüpler Birliği Başkanı Mehmet Sepil ve diğer Federasyon Başkanlarının katılımıyla yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına ilişkin sportif tedbirlerin değerlendirildiği toplantı bugün Ankara'da gerçekleştirildi.
Toplantıda liglerin ileri bir tarihe ertelenmesi kararı alındı. Bu kararın ardından Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yeni takvim gelişen şartlar doğrultusunda yapılacak çalışmaların sonrasında belli olacak.
 

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: Süper Lig, Koronavirüs, Türkiye, lig erteleme
Yorumlar
Haber Yazılımı