milli dayanışma kampanya
Haber Detayı
17 Mart 2020 - Salı 00:42
 
Tenis Federasyonu'ndan Kulüplere Koronavirüs Duyurusu
Türkiye Tenis Federasyonu, İçişleri Bakanlığı'nın 81 İl Valiliğine Coronavirüs konulu ek bir genelge göndermesinin ardından Federasyona bağlı kulüplerin faaliyetlerini bir süreliğine durdurma kararı aldı.
TENİS Haberi
Tenis Federasyonu'ndan Kulüplere Koronavirüs Duyurusu

Türkiye Tenis Federasyonu, İçişleri Bakanlığı'nın 81 İl Valiliğine Coronavirüs konulu ek bir genelge göndermesinin ardından Federasyona bağlı kulüplerin faaliyetlerini bir süreliğine durdurma kararı aldı. Tenis Federasyonu'ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi;
"İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine Coronavirüs konulu ek bir genelge gönderdi.
 Genelge ile 81 ilde, tiyatro, sinema, gösteri merkezi, konser salonu, nişan/düğün salonu, çalgılı/müzikli lokanta/kafe, gazino, birahane, taverna, kahvehane, kıraathane, kafeterya, kır bahçesi, nargile salonu, nargile kafe, internet salonu, internet kafe, her türlü oyun salonları, her türlü kapalı çocuk oyun alanları (AVM ve lokanta içindekiler dahil), çay bahçesi, dernek lokalleri, lunapark, yüzme havuzu, hamam, sauna, kaplıca, masaj salonu, SPA ve spor merkezlerinin faaliyetleri geçici bir süreliğine bugün saat 24:00 itibariyle durdurulacak.

Alınan bu karara istinaden Türkiye genelinde Federasyonumuza bağlı kulüplerimizin de faaliyetleri geçici bir süreliğine 16.03.2020 pazartesi saat 24:00 itibariyle durdurulacaktır. "
 

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: Tenis Federasyonu, Koronavirüs
Yorumlar
Haber Yazılımı