spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 00:01
 
Satrançta heyecan devam ediyor
Türkiye Küçükler Şampiyonası'nda 4. ve 5. tur maçları tamamlandı.
SATRANÇ Haberi
Satrançta heyecan devam ediyor

Küçükler Şampiyonası'nda 5 turun ardından 7 yaş genel kategoride 5 ve kızlar kategorisinde 5 sporcumuz tam puan ile yollarına devam ediyorlar. 8 yaş genel kategorisine baktığımızda ise 6 sporcumuz, kızlar kategorisinde ise 1 sporcumuz bütün maçları kazanmayı başardı. 9 yaş genel kategorisinde 2, kızlar kategorisinde ise 1 sporcumuz şampiyonada devam ediyor. 10 yaş genel kategoride 9, kızlar kategorisinde ise 2 sporcumuz tam puan ile zirveyi paylaşıyorlar. 11 yaş genel kategorisinde ise 4. Tur sonunda 5, kızlar kategorisinde 2 sporcumuz 5. Tura 4 puan ile giriyor. 12 yaş genel kategorisinde 2 ve kızlar kategorisinde 1 sporcumuz yollarına kayıpsız devam ediyor.

2020 Türkiye Yıldızlar Şampiyonası’nda da bugün 4. ve 5. tur geride kaldı. 13 yaş genel kategoride 2 sporcumuz tam puan ile yollarına devam ederken, kızlar kategorisinde 3 sporcumuz 4,5 puanda. 14 yaş genel kategorisine baktığımızda ise 1 sporcumuz 4,5 puanda iken, kızlar kategorisinde 3. turun ardından 3 sporcumuz bütün maçları kazanmayı başardılar. 15 yaş genel kategorisinde 2, kızlar kategorisinde ise 1 sporcumuz 4,5 puan ile şampiyonaya devam ediyor. 16 yaş genel kategoride 4 sporcumuz 4,5 puan, kızlar kategorisinin 3. Turunun ardından 1 sporcu tam puanda. 2 FM unvanlı sporcunun yarıştığı 17 yaş genel kategorisinde ise 1, kızlar kategorisinde 3 turun ardından 1 sporcumuz 6. tura tam puan ile giriyorlar. Şampiyonanın en büyük yaş grubu olan 18 yaş genel kategorisinde 3 turun ardından 2 ve kızlar kategorisinde de 2 sporcumuz yollarına kayıpsız devam ediyorlar.

Yarın saat 16.00’da başlayacak olan turlarda tüm sporcularımıza başarılar dileriz.

2020 Türkiye Emektarlar Şampiyonası’nda en kuvvetli oyuncularından Salih Muratoğlu, Cemil Çiçek ve Mustafa Sabri Koçak, Kıdemli Emektarlar kategorisinde turnuvayı 3,5 puan ile devam ettiriyor. Emektarlar Genel kategorisinde ise İbrahim Tofan 5. tura 4 puanla giriyor. Muhterem Nur, Başakşehir, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ne zaman, Çukur 84.bölüm, İSKİ, Yemek tarifleri, Trtspor CANLI

 

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: satranç, 宍戸錠, タピオカ,
Yorumlar
Haber Yazılımı