spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Haber Detayı
21 Ocak 2016 - Perşembe 22:41
 
Mücahit Yanılmaz İle Söyleşi
Elazığ Gençlik Merkezi ile Genç Birlik Elazığ Şubesi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği "Yerel Yönetimlerde Gençliğin Etkisi" konulu söyleşinin konuğu Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz'dı.
SAĞLIK Haberi
Mücahit Yanılmaz İle Söyleşi

Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezinden konuyla ilgili yapılan açıklamada;" 20 Ocak 2016 Çarşamba Günü saat 19.30 da Gençlik Merkezimiz ile Birlik Vakfının ortaklaşa gerçekleştirdiği Elazığ Belediye Başkanı Sayın Mücahit YANILMAZ’ın konuşmacı olarak yer aldığı "Yerel Yönetimlerde Gençliğin Etkisi" söyleşimiz dinleyicilerin yoğun bir katılımı ile gerçekleştirildi.

Söyleşiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Sedat Acar, Şube Müdürümüz Mesut Turan, Gençlik Merkezi Müdürümüz Ayhan Fırat, Gençlik Merkezi Personelimiz ve gençlerimizin yoğun katılımıyla Gençlik Merkezimizin Has Odasında organize edildi.

 Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezimiz olarak Belediye Başkanımız Sayın Mücahit Yanılmaz’a konuşmacı olarak söyleşimize  katılımlarından dolayı teşekkür ederiz."

Kaynak: Editör: Ahmet Özel
Etiketler: Mücahit, Yanılmaz, İle, Söyleşi,
Yorumlar
Haber Yazılımı