Coronavirüs hakkında son dakika gelişmeleri
Haber Detayı
28 Şubat 2020 - Cuma 17:34
 
Karaman Belediyespor'a destek devam ediyor
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Karaman Belediyespor'a destek çığ gibi büyümeye devam ediyor.
FUTBOL Haberi
Karaman Belediyespor'a destek devam ediyor

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. grupta şampiyonluk mücadelesi veren Karaman Belediyespor'a destek bu kez Milletvekillerinden geldi. Karaman Belediyespor sosyal medya hesabından konuyla ilgili yapılan açıklamada;
"İlimizi BAL Ligi 7. Grupta başarı ile temsil eden ve bu yıl ‘BAL Ligine Veda’ parolası ile yola çıkarak, ligin bitimine 7 hafta kala grubunda lider ile 2 puan fark ile 3. Sırada yer alan Karaman Belediyespor yönetimi Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.
Kulüp Başkanı Ali Kamer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Tekin, Bayram Uysal ve Mahmut Büyükyağcı ile Ankara’da TBMM’de Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker,Selman Oğuzhan Eser ve İsmail Atakan Ünverile bire bir görüşme yaptılar.
Milletvekilleri Şeker ,Eser ve Ünver Karaman Belediyespor’un Futbolda Karaman’ı temsil ettiklerini belirterek her türlü desteği vereceklerini belirttiler ve ayrıca Karaman halkına da verdikleri mesajda; “Bu sezon Şampiyonluk için önemli bir fırsat var ve Tüm Karaman halkının, başta Sanayicilerimiz, Esnaflarımız Karaman Belediyespor’a destek vermelerini ve herkesin taşın altına elini koyarak Karaman Belediyespor’un başarısına katkı vermelerini istiyoruz.” dediler.
 

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: karaman belediyespor, spor toto bal ligi, spor toto,
Yorumlar
Haber Yazılımı