Coronavirüs hakkında son dakika gelişmeleri
Haber Detayı
27 Şubat 2020 - Perşembe 18:33
 
Güreş'te Rusya kampı devam ediyor
Katıldıkları şampiyonlarda başarıdan başarıya koşan serbest güreş milli takımı sporcuları Olimpiyat elemelerine Rusya kampı ile devam ediyor.
GÜREŞ Haberi
Güreş'te Rusya kampı devam ediyor

Katıldıkları şampiyonlarda başarıdan başarıya koşan serbest güreş milli takımı sporcuları Olimpiyat elemelerine Rusya kampı ile devam ediyor. Yaklaşık bir haftadır Rusya’nın Kislovodsk kentinde Teknik Direktör İshak İrbaykhanov yönetiminde çalışmalar yapan millilerde, takımın performansı teknik heyeti sevindiriyor. Rusya’da mükemmel bir çalışma ortamının olduğunun altını çizen Teknik Direktör İshak İrbaykhanov “ Burası 1280 metre rakımlı, orman içinde olimpik bir kamp merkezi. 16 minderin serilebileceği güreş salonundan başka, çeşitli branşların aynı anda kamp yapabileceği çeşitli salonları, açık ve kapalı atletizm sahaları var. 21 Şubat tarihinden bu yana geçiş dönemi hazırlık kampı yapıyoruz. Önümüzde bizler için çok önemli olan Olimpiyat elemeleri var. Amacımız oraya tam olarak hazır halde gitmek. Şu an sporcularımızın performansı çok iyi. Eleme turnuvasına kadar çok daha iyi hale geleceğimize inanıyorum” dedi. Milliler 1 Mart tarihine kadar çalışmalarını Rusya’da sürdürecek. Ardından 4 Mart tarihinde Macaristan’da Grekoromen güreş milli takımımızla birlikte Olimpiyat elemelerine kadar kamp yapacak. Şu an Rusya’da bulunan serbest güreş milli takımımızda yer alan güreşçilerimiz şunlar:
Süleyman Atlı, Selim kozan, Selahattin Kılıçsallayan, Fazlı Eryılmaz, Soner Demirtaş, Selim Yaşar, Fatih Erdin, Osman Göçen, Feyzullah Aktürk, Süleyman Karadeniz.

 

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: güreş milli takımı, Rusya, Tokyo2020
Yorumlar
Haber Yazılımı