spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Haber Detayı
20 Ocak 2016 - Çarşamba 09:01
 
“Gençlik, Şiddet Ve Sosyokültürel Etkenler Çalıştayı” Konya’da Düzenlenecek
Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü ile Necmettin Erbakan Üniversitesi'nin ortaklaşa düzenlediği ‘Gençlik, Şiddet ve Sosyokültürel Etkenler Çalıştayı’na Konya ev sahipliği yapacak.
GÜNDEM Haberi
“Gençlik, Şiddet Ve Sosyokültürel Etkenler Çalıştayı” Konya’da Düzenlenecek

Uluslararası Meram Gençlik Akademisi Eğitim, Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nde 22-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek çalıştayda, Ulusal Gençlik ve Spor Politikası Belgesi’nin temel politika alanlarından eğitim ve hayat boyu öğrenme, aile ve spor politikaları başlıkları ele alınacak.

Çalıştayda, bireysel ve toplumsal öğe olan şiddet olgusunun gençler üzerindeki etkilerinin toplumsal ilişkilerin dinamikleri içinde bütüncül bir yaklaşımla ele alınması, ülkemizde gençliğe ve şiddet alanına yönelik çeşitli alanlarda yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ve bundan sonra yapılacak gençlik projelerine yön verilmesi amaçlanıyor.

Toplam 70 katılımcıyla düzenlenecek çalıştay kapsamında; 7 farklı alanda çalışma yapılması hedeflenirken çalıştayın sonuç bildirgesinin de raporlaştırılması öngörülüyor.

Kaynak: Editör: Ahmet Özel
Etiketler: “Gençlik,, Şiddet, Ve, Sosyokültürel, Etkenler, Çalıştayı”, Konya’da, Düzenlenecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı