Coronavirüs hakkında son dakika gelişmeleri
Haber Detayı
06 Mart 2020 - Cuma 01:16
 
Davis Cup'ta eşleşmeler belli oldu
Antalya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek ve dünya tenisinin önemli bir organizasyonları arasında yer alan Davis Cup Dünya Grubu 1 Play-Off da eşleşmeler belli oldu.
TENİS Haberi
Davis Cup'ta eşleşmeler belli oldu

Antalya'nın ev sahipliğinde düzenlenecek ve dünya tenisinin önemli bir organizasyonları arasında yer alan Davis Cup Dünya Grubu 1 Play-Off da eşleşmeler belli oldu. Club Mega Saray otelde gerçekleşen kura çekimi törenine İsrail Tenis Federasyonu Başkanı Yoni Yarom, Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mirza Erkan Naibi, Başhakem Phil Evans ile her iki takımın oyuncuları ve kaptanları katıldı.
 
Kura çekiminde konuşan Türkiye Tenis Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mirza Erkan Naibi, İsrail milli takımını Türkiye’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. İki gün sürecek müsabakaların oldukça çekişmeli geçeceğine inandığını belirten Naibi, her iki takıma da başarılar diledi.
Kura çekimini yapan Başhakem Phil Evans ise, Davis Cup’ın dünya tenisinin çok önemli bir organizasyonu olduğunu ve bu organizasyona 142 milletin katıldığını kaydetti.
 
Konuşmaların ardından Başhakem Phil Evans tarafından kura çekimi yapıldı. Kura çekimi sonucunda ilk gün saat 12.00'de başlayacak müsabakalarda teklerde Cem İlkel ile Daniel Cukierman müteakiben ise Altuğ Çelikbilek ile Ben Patael karşı karşıya gelecek. 6 Mart Cuma açılış seremonisi 11.00'da başlayacak. 
 
İkinci gün ise saat 11.00'da başlayacak maçlarda çiftlerde Yankı Erel – Sarp Arabigün ikilisi ile Daniel Cukierman – Jonathan Erlich çifti ile müteakiben başlayacak tekler maçlarında Cem İlkel ile Ben Patael, Altuğ Çelikbilek ile Daniel Cukierman karşılaşacak.
 

Spor Haberleri 

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: Davis Cup, Türkiye, İsrail, Antalya, Spor Haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı