milli dayanışma kampanya
Haber Detayı
07 Mart 2020 - Cumartesi 09:40
 
Çorum voleybol en iyiler arasında!
Çorum'un voleybolda yükselen değeri Çorum Voleybol Spor Kulübü Türkiye’nin en iyi 16 takımı arasına girerek büyük bir başarıya imza attı.
VOLEYBOL Haberi
Çorum voleybol en iyiler arasında!

Çorum'un voleybolda yükselen değeri Çorum Voleybol Spor Kulübü Türkiye’nin en iyi 16 takımı arasına girerek büyük bir başarıya imza attı. Çorum Voleybol Spor Kulübü'nün tecrübeli antrenörü Ali Haydar Teke, sosyal medya hesabı üzerinden 'Bir hedefimiz bir de hayalimiz vardı' başlığı ile paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

"Bu sezonun sonunda Hedefimize Çorum Voleybolu Türkiye’nin en iyi 16 takımı arasına sokarak gerçekleştirdik. Hayalimize bu sezon için ulaşamadık ancak daha yeni başlıyoruz, oynadığımız oyun ve verdiğimiz mücadele ile Play Off da bulunan herkesin takdirini kazanmayı başardık. Sezon boyunca bize destek olan ve bu başarının mimari Başkanımız Tuncay Yılmaz’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle bana her zaman destek olan değerli eşime ve aileme, tüm sporcularıma teşekkür ediyorum. Sezon boyunca elim ayağım olan yardımcı antrenörüm MUstafa Can Canbaş’a ve takım masörüm Ercan Ayhan’a ve özellikle kulübün başarısı için elini taşın altından hiç çekmeyen kulüp Müdürü Mert Suludere’ye şahsım adına sonsuz teşekkürler olsun. Çorum ve Çorum Voleybol adına güzel işler yaptığımızı düşünüyorum.
Kocaman bir aileyiz kenetlendikçe büyüyen."
 

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: çorum voleybol, play-off, ali haydar teke, voleybol
Yorumlar
Haber Yazılımı