spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Haber Detayı
07 Şubat 2020 - Cuma 14:53
 
Başkan Kamer, bize güvenenlerin güvenine layık olacağız
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Karaman temsilcisi Karaman Belediyespor'da yapılan olağanüstü genel kurul sonunda başkan olarak seçilen Ali Kamer, toplantı sonunda önemli açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
Başkan Kamer, bize güvenenlerin güvenine layık olacağız

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Karaman temsilcisi Karaman Belediyespor'da yapılan olağanüstü genel kurul sonunda başkan olarak seçilen Ali Kamer, toplantı sonunda önemli açıklamalarda bulundu.Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Karaman temsilcisi Karaman Belediyespor'da yapılan yapılan olağanüstü genel kurul sonunda başkan olarak seçilen Ali Kamer, toplantı sonunda açıklamalarda bulundu. Yapılan toplantının ardından Kulübe gelen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, yeni yönetimi ve Kulüp Başkanlığına seçilen Ali Kamer’i tebrik ederek başarılar dileyerek, yönetime desteklerinin devam edeceğini belirtti.
Toplantıda konuşan yeni başkan Kamer; “Kongre ile güzel bir yönetim oluşturuldu ve Kulüp Başkanlığı görevi de bana tevdi edildi. Karamanımız için ve Karaman Belediyesporumuzun Şampiyonluk hedefi noktasında elimizden gelen gayreti göstereceğiz ve inşallah el birliği ile hedefimize ulaşarak bize güvenenlerin güvenine layık olacağız.
Ben burada işlerinin yoğunluğu nedeni ile aday olamayan Karaman Belediyespor’un önceki Başkanımız Sayın Mustafa Karakaş’a ve yeni yönetimde görev almayan eski yönetim Kurulu arkadaşlarımıza hizmetlerinden dolayı ve destek veren başta Belediye Başkanımız Sayın Savaş Kalaycı ve ekibi ile Karamanoğlulları Taraftar grubumuza ve katkı sunan tüm Karaman halkına teşekkür ederim.
Bizler Yönetim Kurulu olarak bu görevi başarılı bir şekilde devam ettirmek için, Karaman’ın menfaatleri noktasında üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız. Bu noktada bu takım tüm Karaman’ın takımıdır ve her Karamanlının da desteğini yanımızda görmek isteriz. Belediye Başkanımızın desteklerinin yanında, Bakanımız TBMM Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan, Valimiz Sayın Fahri Meral, Milletvekillerimiz, Sanayicilerimiz, İşadamlarımız ve STK’ların da yanımızda olacaklarına ve destek vereceklerine inanıyoruz.
Karaman’ın en önemli tanıtım aracı olan futbolda Karamanımızı en iyi şekilde temsil etmek ve Belediyespor Kulübümüzü 15 yıl aradan sonra yeniden 3. Lige çıkarmak hedefi için ne gerekiyorsa hep birlikte çalışacağız ve inanıyoruz ki sezon sonunda mutlu sona erişerek bu mutluluğu tüm Karaman halkı ile paylaşacağız.
Pazar günü İlimizdeki Ortaca Belediyespor maçımıza tüm Karaman halkını ve spor severleri takımımızı desteklemeye davet ediyoruz.” dedi.
Kulüp Başkanlığına Ali Kamer’in getirildiği toplantıda, diğer görev dağılımı da şöyle oldu;
Başkan Vekili: Mehmet Bayrakçı
Başkan Yardımcıları: Bayram Uysal, Fatih Tekin, Muharrem Yurtsever, Turan Uysal
Muhasip Fatih Evcen
Genel Sekreter: Süleyman Şentürkoğlu
Sekreter: Ahmet Ümit Tuna
Sekreter Yard: Cemal Öz
Basın Sözcüsü: Ahmet Küçükcicibıyık
Altyapı Sorumlusu: Şenol Erkan - Ömer Çetin
Diğer Branşlar Sorumlusu: Serdar Uyumaz
Yurtdışı Sorumlusu: Musa Arslan
Reklam ve Halkla İlişkiler: Mahmut Büyükyağcı / Kemal Köse
Transfer Komitesi: Hasan Tahsin Selvi
Satınalma ve Destek Hizmetleri: Kazım Gücüyener
BAŞKAN ALİ KAMER KİMDİR?
1951 Karaman doğumlu yum.Ticari hayata baba mesleğim olan bulgur imalatçılığı ile başladım daha sonra organize sanayi bölgesinde un imalatı ile ticari hayatım devam etti.Organize sanayi bölgesi kuruluşunda aktif olarak yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.oniki yıl Karaman sanayici ve iş adamlar derneği (KARSİAD) başkanlığını yürüttüm.2001 -2004 yılları arasında Karaman spor yönetim kurulunda görev aldım.2014 - 2019 yıllarında MHP Belediye Meclis üyesi olarak görev yaptım. Evli üç çocuk üç torun sahibiyim.

Karaman Belediyespor ve Karaman Haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: Ali Kamer, Karaman Belediyespor, Spor Toto Bal Ligi,
Yorumlar
Haber Yazılımı