spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Haber Detayı
19 Ocak 2016 - Salı 10:33
 
Badminton grup müsabakaları Erzincan’da başladı
Gençler Badminton grup müsabakaları Erzincan’da başladı
- Haberi
Badminton grup müsabakaları Erzincan’da başladı

Okul Sporları Genç erkekler ve Genç Kızlar Badminton grup müsabakaları Erzincan’da başladı. 18–20 Ocak 2016 tarihleri arasında Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 13 Şubat spor salonunda gerçekleştirilecek olan müsabakalar oldukça çekişmeli geçiyor.

8 erkek 10 kız takımı olmak üzere toplam 18 takımın katıldığı müsabakalarda sporcular rakiplerine üstünlük sağlayabilmek için var güçleri ile mücadele ediyorlar.

Genç erkekler A gurubunda; Tunceli Atatürk Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi, Malatya Şehit Kemal Özalper Teknik Endüstri Meslek Lisesi, Trabzon Arsin Anadolu Lisesi, Diyarbakır Burhanettin Yıldız Teknik Anadolu Lisesi takımları mücadele ederken, Genç erkekler B grubunda; Muş Özel Uğur Temel Lisesi, Bayburt Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Samsun Kızılırmak Anadolu Lisesi ve Ardahan Şehit Yılmaz Kağan Anadolu Lisesi mücadele ediyor. Genç Kızlar A gurubunda; Mardin Nusaybin Anadolu Lisesi, Tunceli Anadolu Lisesi, Samsun Onur Ateş Anadolu Lisesi, Diyarbakır Yeni Diyarbakır Anadolu Lisesi, Genç kızar B gurubunda; Malatya Anadolu Kız Anadolu Lisesi, Bayburt Anadolu Lisesi, Trabzon Arsin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Genç Kızlar C gurubunda ise; Muş Selcen Hatun Kız Teknik ve Mesleki Lisesi, Bingöl Genç Anadolu Lisesi ve Ardahan Şehit Yılmaz Kağaan Çok Programlı Lisesi mücadele ediyor. 

 

Kaynak: Editör: Ahmet Özel
Etiketler: Badminton, grup, müsabakaları, Erzincan’da, başladı,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı