spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Haber Detayı
02 Şubat 2017 - Perşembe 22:16
 
Ağrı'da 7 Kulübe Malzeme Yardımı Yapıldı
Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Kayak Federasyonu’nunca gönderilen kayak malzemeleri, Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından spor kulüplerine düzenlenen tören ile dağıtıldı.
KAYAK Haberi
Ağrı'da 7 Kulübe Malzeme Yardımı Yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, kayak sporunun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için çalışmalarına devam ediyor. Bakanlık bu amaçla 26 ilde, 91 kulübe, 1 milyon 725 bin TL’lik malzeme yardımı yaptı. Bakan Çağatay Kılıç, Türkiye’de kayak ve snowboard’a olan ilginin artmasına katkı sağlamak noktasında ellerinden geleni yaptıklarını belirtti.
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ağrı’da kayak sporunun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması için Kayaklı Koşu, Alp Disiplini ve Snowboard branşlarında faaliyeti devam eden 7 spor kulübüne dağıtılmak üzere malzeme yardımı yaptı. Söz konusu malzemelerin dağıtımı Küpkıran Kayak tesisinde yapıldı.
 
Malzeme dağıtım törenine Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Yusuf Öner, kulüp idarecileri ve sporcular katıldı.
 
Kulüp idarecileri ve sporcular gönderilen malzemelerden dolayı çok mutlu oldukların belirterek, Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür etti.
Kaynak: (spor haberleri) - Spor Haberleri Editör: Ahmet Özel
Etiketler: gençlik ve spor bakanlığı, kayak federasyonu, yardım, malzeme,
Yorumlar
Haber Yazılımı