spordetay, spor, spor haberleri, maç özetleri, ligtv, fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, trabzonspor, bedava maç,
Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 22:21
 
IJF Asker Ve Polis Komisyonu Dönem Başkanı Kaya Gezeker Oldu
Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) Asker ve Polis Komisyonu 2020 yılı dönem başkanlığına Federasyonumuz Yönetim Kurulu ve Dış İlişkiler Sorumlusu Kaya Gezeker getirildi.
JUDO Haberi
IJF Asker Ve Polis Komisyonu Dönem Başkanı Kaya Gezeker Oldu

Federasyonumuz Yönetim Kurulu üyesi ve Dış İlişkiler Sorumlusu Kaya Gezeker, Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) Asker ve Polis Komisyonu 2020 yılı dönem başkanlığına getirildi.

Aynı zamanda IJF Eğitim Akademi bünyesinde uzman eğitmen olarak görev alan Kaya Gezeker’in görev süresi 2021 yılında sona erecek.

Gezeker, Macaristan’ın Budapeşte şehrinde yapılan komisyon toplantısında oy birliği ile 2020 dönem başkanlığına seçildi. Dünya genelinde Asker ve Polis yetiştiren eğitim kurumlarında Judo sporunun yapılması ve yaygın hale getirilmesi için verilen eğitimlere destek sağlamak, bu çerçevede ilgili ülkelerin makamları nezdinde protokol gerçekleştirmek üzere kurulu komisyon; hazırladığı projeler ve protokoller ile IJF içinde önemli bir konum kazandı.

Gezeker de bu anlamda Türk ve Dünya Judosuna katkı sağlamak için önemli projelerde yer aldı. Dönem başkanlığına seçilen Gezeker, bu görevi ile uluslararası anlamda Türk Judosu için önemli bir konum kazandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: IJF, Asker, Ve, Polis, Komisyonu, Dönem, Başkanı, Kaya, Gezeker, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı