Haber Detayı
20 Kasım 2018 - Salı 09:20
 
Türkiye Spor Toto Ümitler Takım Mix 1. Lig ilk etabı başladı
Bilecik’teki organizasyonun başlamasından önce, iki gün önce vefat eden Burdur bölgesi antrenörü ve Federasyon il temsilcisi merhum Halil Çinkaya için bir dakikalık saygı duruşu yapıldı.
JUDO Haberi
Türkiye Spor Toto Ümitler Takım Mix 1. Lig ilk etabı başladı

Bilecik’te başlayan Türkiye Spor Toto Ümitler Takım Mix (karma) Judo 1. Lig ilk etap müsabakalarının ilk gününü 15 puanla Kocaeli BBSK averajla birinci sırada tamamladı.

Organizasyonun yapıldığı salonda ilk maçlar öncesi vefat eden Burdur bölgesi antrenörü ve Federasyon il temsilcisi merhum Halil Çinkaya için bir dakikalık saygı duruşu yapıldı. Federasyon Başkan Sezer Huysuz, Çinkaya’nın aralarından zamansız ayrılığına dikkat çekti ve judo camiasının beklenmedik bu kaybından dolayı üzüntü yaşadığını kaydetti.

Erkek ve kadın 19 takımın karma halinde yaptığı müsabakaların ilk gününde ikinciliği 15 puan ve averajla İzmir BBSK ve üçüncülüğü aynı puan ve averajla EGO elde etti.

Yarın yapılacak son gün karşılaşmaları ile Türkiye Spor Toto Ümitler Takım Mix Judo 1. Lig birinci etabı tamamlanacak. İkinci etap müsabakaları 7 – 8 Aralık tarihlerinde Judo Federasyonu’nun yeni hizmet binasında bulunan spor salonunda yapılacak.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Ayşe ÖZEL
Yorumlar
Haber Yazılımı