Haber Detayı
18 Aralık 2018 - Salı 00:38
 
Sadıka Sabancı Ortaokulu Madalyaya Doymuyor
Adana’da düzenlenen güreş müsabakalarında Sadıka Sabancı Ortaokulu, takım halinde üçüncü olarak madalya geleneğini sürdürdü.
GÜREŞ Haberi
Sadıka Sabancı Ortaokulu Madalyaya Doymuyor

Adana’yı katıldığı her yarışmada başarıyla temsil eden Sadıka Sabancı Ortaokulu, ortaya koyduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak Adana Asım Savaş Spor Salonu’nda Hatay, Adana, Osmaniye ve Mersin illerinin toplam 100 sporcunun katıldığı iller arası Serbest Güreş turnuvasında mindere çıkan Sadıka Sabancı Ortaokulu güreş takımı sporcuları takım halinde üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attı. Bir birinden çekişmeli müsabakalara sahne olan turnuvada 52 kiloda Işık Akkaya,  41 kiloda Hikmet Çağrı Güler ve 34 kiloda Mhammed Hangül üçüncü olarak bu önemli başarıya imza atan sporcular oldu.

Okullarında sportif etkinliklere büyük önem verdiklerini ve öğrencileri spora yönlendirmeye özen gösterdiklerini belirten Sadıka Sabancı Ortaokulu Müdürü Mustafa Yılmaz, “Öğrencilerimiz katıldığı her yarışta elde ettikleri derecelerle bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Son olarak ilimizin ev sahipliğinde düzenlenen güreş müsabakalarında öğrencilerimiz takım halinde üçüncü olarak büyük bir başarıya imza attılar. Öğrencilerimizi elde ettikleri başarıdan dolayı kutluyor, bu başarıda büyük emeği olan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Metin Antepüzümü’ne teşekkür ediyorum.”

Kaynak: (SPORDETAY) - spordetay.com Editör: Ayşe ÖZEL
Yorumlar
Haber Yazılımı