Haber Detayı
04 Mart 2019 - Pazartesi 01:56
 
Sadıka Sabancı Ortaokulu madalya serisine devam ediyor
Adana’da devam eden okul sporları müsabakalarına farklı spor branşlarında katılan Sadıka Sabancı Ortaokulu, okullararası karate il birinciliği müsabakalarında 1 gümüş ve 2 bronz madalyanın sahibi oldu.
KARATE Haberi
Sadıka Sabancı Ortaokulu madalya serisine devam ediyor

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programında yer alan okullararası yıldızlar karate il birinciliği müsabakalarına yıldızlar kata ve kumite kategorilerinde katılan Sadıka Sabancı Ortaokulu, kızlarda 44 kiloda mücadele eden Elif Pakdil ile bronz, yıldız kata ve kumite kategorisinde ise yine 44 kiloda mücadele eden Süleyman Muhammet Kabak ile kata da gümüş, kumite de ise bronz madalyanın sahibi oldu.
Elde edilen başarıların bir sonraki yıl için umut verici olduğu belirten Sadıka Sabancı Ortaokulu Müdürü Mustafa Yılmaz, “Okul sporları müsabakalarına güzel bir başlangıç yaparak birçok spor branşında güzel derecelere imza attık. Yıldızlar kategorisinde gerçekleştirilen karate müsabakalarında dereceye giren sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin yetişmesinde büyük emek veren antrenörümüz Ali Fayganoğlu’ya ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Metin Antepüzümü’ne verdiği emeklerinde dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Ahmet Özel
Yorumlar
Haber Yazılımı