Haber Detayı
22 Mart 2019 - Cuma 23:20
 
Orada Bir Köy Var Uzakta Projesi
Türkiye Badminton Federasyonu (TBF) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi, Mamak'taki bir okulda spor malzemesi dağıttı.
BADMİNTON Haberi
Orada Bir Köy Var Uzakta Projesi

Türkiye Badminton Federasyonu (TBF) ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi ve ortaklığında "Orda bir köy var uzakta" projesi kapsamında Mamak'taki Oruç Reis İlköğretim Okulunda öğrencilere spor malzemesi hediye edildi.

Ankara Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney, Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, Türkiye Badminton Federasyonu Genel Sekreteri Hayati Kısacık, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi Asbaşkanı Nihat Uçar ve okul yöneticilerinin katılımıyla öğrencilere raket ve tüy toptan oluşan spor malzemeleri dağıtıldı.

Başkan Özmekik, sporun ve badminton ’un yaygınlaşması uzun yıllardır sosyal sorumluluk projelerine devam ettiğini dile getiren Başkan Özmekik, 81 ilde de projelerin devam ettiğini söyledi.

‘Badminton ile tanışan çocukların yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak gurur veriyor. Gençlik ve Bakan Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu başta olmak üzere emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum.’ dedi.

Etkinliğe katılan yöneticiler ve davetliler dağıtımın ardından öğrencilerle gösteri maçı oynadı.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: Ayşe ÖZEL
Yorumlar
Haber Yazılımı