Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 17:43
 
futbol Gelişim Projesinde müsabakalar başladı
Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde başlatılan “Futbol Altyapı Gelişim Projesi” kapsamında, Bursa’nın ev sahipliğinde U13 1. Kademe 2. Devre Grup müsabakaları heyecanı başladı.
FUTBOL Haberi
futbol Gelişim Projesinde müsabakalar başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı öncülüğünde Türkiye Futbol Federasyonu ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu işbirliğiyle sürdürülen “Futbol Altyapı Gelişim Projesi” kapsamında, U13 1. Kademe 2. Devre Grup müsabakaları başladı. Yetenekli çocukların tespit edilmesi ve yetiştirilerek Türk futboluna kazandırılması amacıyla başlatılan Proje kapsamında Bursa’nın da aralarında olduğu 3 ilde başlatılan organizasyona toplam 12 il katılacak. 4’er takımlı, 3 grup ve 4 devreli lig usulüne göre düzenlenen organizasyonun Bursa ayağında müsabakalar Atıcılar 3 Sahasında yapılacak.

 

05-07 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan müsabakalarda Bursa, Antalya, İzmir ve İstanbul temsilcisi takımlar mücadele edecek. Uludağ Olimpik Sporlar Gençlik ve Spor, İzmir Gençlik Merkezleri Gençlik ve Spor, Antalya Gençlikspor, Asitane Gençlik ve Spor Kulüplerinin katıldığı 1. Kademe 2. Devre Grup müsabakaları 07 Nisan 2018 Pazar günü sona erecek.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör: ENES GÖK
Yorumlar
Haber Yazılımı