Haber Detayı
05 Ocak 2019 - Cumartesi 18:50
 
Eray Ceviz’den altın madalya
Adana Sadıka Sabancı Ortaokulu öğrencisi Eray Ceviz, okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen yıldızlar tekvando il birinciliği müsabakalarında 41 kiloda altın madalyanın sahibi oldu.
TEKVANDO Haberi
Eray Ceviz’den altın madalya

Adana’da düzenlenen bir çok spor müsabakasında elde ettiği derecelerle tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Sadıka Sabancı Ortaokulu’ndan bir başarı da tekvando branşından geldi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde yaklaşık yüz sporcunun katılımı ile düzenlenen okullararası yıldızlar tekvando il birinciliği müsabakalarında 41 kiloda mücadele eden Sadıka Sabancı Ortaokulu öğrencisi Eray Ceviz, çekişmeli geçen müsabakalarda rakiplerini yenerek altın madalyanın sahibi oldu.
Eray Ceviz’in elde ettiği başarıdan dolayı mutlu olduklarını belirten Sadıka Sabancı Ortaokulu müdürü Mustafa Yılmaz, “Okulumuz öğrencileri Beden Eğitimi Öğretmenimiz Metin Antepüzümü eşliğinde ilimizde düzenlenen okullararası il birinciliği müsabakalarına özverili bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Son olarak tekvando branşında gelen başarı ile bir kez daha gururlandık. Öğrencimizin yetişmesinde büyük emek veren antrenörleri Hasan Aldatmaz, Aysun Adıyüce ve Beden Eğitimi Öğretmenimiz Metin Antepüzümü’ne teşekkür ediyorum. Başarılı öğrencimize de Antalya’da yapılacak Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarında başarılar diliyorum.”

 

Kaynak: (SPORDETAY) - spordetay.com Editör: Ayşe ÖZEL
Yorumlar
Haber Yazılımı