Haber Detayı
16 Mart 2016 - Çarşamba 16:10
 
Dartçılar’dan Başarı Üstüne Başarı Gelmeye Devam Ediyor
Türkiye Bocce- Bowling – Dart Federasyonu 2016 Yılı Faaliyet Programında yer alan 5-6 Mart 2016 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen Türkiye Elektronik Dart Şampiyonası ve Milli Takım Seçmelerinde sporcularımızdan başarı üstüne başarı gelmeye devam ediyor.
- Haberi
Dartçılar’dan Başarı Üstüne Başarı Gelmeye Devam Ediyor

Bilecik Bozüyük Eğitim ve Spor Kulübü Sporcuları Sefa Ateş Yıldız Erkekler Kategorisinde Türkiye 1’ncisi olmuştur. Genç Erkekler Kategorisinde ise Yunuscan Yıldırım Türkiye 2’ncisi olarak Bilecik’e madalyalar ile dönmüşlerdir.

Başarılı Dartçılar aldıkları dereceler ile 4-10 Haziran 2016 tarihinde Porec-Hırvatistan’da yapılacak olan Elektronik Dart Avrupa Şampiyonası’nda İlimizi temsil etmeye hak kazanmışlardır.

Başarılı sporcuları, makamında kabul eden İl Müdürü Yıldız, başarılarından dolayı sporcuları ve antrenörlerini tebrik etti.

 Dart branşında üst üste gelen başarıların gurur verici olduğunu belirten İl Müdürü YILDIZ,

‘‘Dartçılarımız Şampiyonluğa doymuyor İlimizi en güzel şekilde temsil ederek yüzümüzü güldürmeye devam ediyorlar. İlimiz bugüne kadar çok başarılı sporcular yetiştirdi, yetiştirmeye de tüm hızıyla devam ediyor. Yüzümüzü güldüren bu başarılar yaptığımız işlerin ne kadar doğru işler olduğunu gösteriyor’’ dedi.

Bocce-Bowling-Dart İl Temsilcisi Rüştü Gül’ü Antrenör Özlem Torunlar’ı tebrik eden İl Müdürü Yıldız, sporcular’a başarılar diledi.

Kaynak: (SPORDETAY) - spordetay.com Editör: Ahmet Özel
Etiketler: dart,bilecik gençlikspor,spordetay,spor,
Yorumlar
Haber Yazılımı