Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 05:58
 
IJF Başkanı Vizer’den, Bilal Erdoğan’a ziyaret
Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) Başkanı Marius Vizer, bir dizi görüşmeler yapmak için geldiği İstanbul’da, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan tarafından kabul edildi. Nezaket ziyaretine Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ile Judo Federasyon Başkanı Sezer Huysuz eşlik etti.
GÜNDEM Haberi
IJF Başkanı Vizer’den, Bilal Erdoğan’a ziyaret

Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) Başkanı Marius Vizer, gelenekten geleceğe uzanan spor dalları buluşmasında, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanlı Bilal Erdoğan tarafından kabul edildi.

Vizer, bir dizi görüşmeler yapmak için geldiği İstanbul’daki temaslarında Bilal Erdoğan’a nezaket ziyareti yaptı. Görüşmeye Gençlik Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ile Judo Federasyon Başkanı Sezer Huysuz eşlik etti.

Gelenekten geleceğe uzanan spor branşlarıyla ve Türkiye’de judoyla ilgili yeni projelerin ele alındığı fikir alış-verişinden sonra günün hatırası olarak karşılıklı plaketler armağan edildi. Impeachment, Dwayne Johnson, Austin Wilson, Venice flooding, Kodak Black, Hilal Kaplan, 22. Yüzyıl, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 147, Şanlıurfa Son dakika, Ebru Özkan, Marisa Papen, Trump, Wonder Woman,

Kaynak: (SPORDETAY) - spordetay.com Editör: Ayşe ÖZEL
Etiketler: Impeachment, Dwayne Johnson, Austin Wilson, Venice flooding,
Yorumlar
Haber Yazılımı

Spor

Spor Haberleri

İddaa

maç özetleri

transferler
puan durumu