Haber Detayı
16 Mart 2016 - Çarşamba 15:58
 
17 Yaş Avrupa Badminton Şampiyonası Polonyada
17 Yaş Altı Avrupa Şampiyonası Polonya’nın Lubin Şehrinde 17-25 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak.
BADMİNTON Haberi
17 Yaş Avrupa Badminton Şampiyonası  Polonyada

Avrupa Şampiyonasında Takım müsabakaları 17-21 Mart 2016 tarihinde yapılırken, Ferdi müsabakalar ise 21-25 Mart 2016 tarihleri arasında başlayacak.

 17 Yaş Avrupa Şampiyonasına Badminton Milli Takımımızdan;  Büşra Ünlü, Yaren Dölcü, Betül Sönmez, Nazlıcan İnci, Bengisu Erçetin, Dilara Subaşı, İlayda Özelgül, Edanur Köybaşı, Zehra Erdem, Kubilay Sadi, Yazgan Çalışır, Efekan Sarsılmaz, Emre Sönmez, Mehmet Çapar, Buğrahan Perk ve İbrahim Ekşi  Türkiye’yi temsil edecekler.

Milli Takım Antrenörlerimiz olarak’ta  Şule Özmekik (4 sporcusu kadroda), Uğur Erçetin (7 sporcusu kadrosda) Barış Boyar (3 Sporcusu kadroda) Şampiyona’da görev yapacaklar.

Kafile’de İdareci olarak Federasyon  As başkanların’dan Akif Sıtkı Esen ve Bilal Turan Küçükarpacı ve Yönetim Kurulu üyemiz Yaşar Demir’de turnuvaya katılım sağlayacaklar isimlerden.

Müsabakalara katılan sporcu ve antrenörlere Federasyon Başkanımız Sayın Murat Özmekik şu cümleleri kullandı. “Öncelikle Federasyonumuza bütçe anlamında En büyük desteği sağlayan başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’a,Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a teşekkür ediyorum. 17 yaş Milli Takımımızdan gerek takımda ve gerekse Ferdilerde derece bekliyoruz.” dedi.

Kaynak: (SPORDETAY) - spordetay.com Editör: Ahmet Özel
Etiketler: avrupa badminton şampiyonası,polonya,milli takım,spordetay,
Yorumlar
Haber Yazılımı